WIP Rumia
cart

Wybór frontów kuchennych – szkło polimerowe

Kuchnia to miejsce inspirujące, skłaniające do tworzenia nowych potraw i smaków. Aby kuchnia zachwycała swoim wnętrzem nie tylko trzeba zadbać o estetykę, ważna jest funkcjonalność kuchni, aby przygotowywać swoje dania w przestronnej kuchni.

Szkło polimerowe doskonale wpasowuję się w temacie funkcjonalności kuchni. Zastosowanie tego tworzywa uławia utrzymanie ładu i porządku. Płyta polimerowa to idealne rozwiązanie przy kulinarnych podbojach.

Najmodniejsze w tym sezonie dominuje para kolorów: czerń i biel. Duet ten idealnie wkomponuję się do minimalistycznej aranżacji, ponadto jasny laminat nadaje pomieszczeniu eleganckiego stylu.

W nowoczesnej kuchni rządzi prostota. Wyjątkowy klimat nadaje szkło polimerowe odbijacie światło, dzięki czemu kuchnia otrzymuje zjawiskowy wygląd. Jasne i rozświetlone pomieszczenia optycznie powiększają kuchnie. Natomiast czarne fronty nadają kuchni ponadczasowego wyglądu.

Drewno wcale nie odeszło do lamusa! Wśród oferty Rehau są dostępne szkła polimerowe w dekorze drewna czy betonu. Połączenie drewna z szkłem polimerowym, drewno odzyskuje nowy, odświeżony wygląd. Dlatego warto się skusić na takie rozwiązanie.

Szklany laminat dla niektórych z nas może kojarzyć się z częstym sprzątaniem oraz godziny spędzone przy polerowaniu. Laminaty REHAU zaskakują swoją niezawodnością. Laminat jest obrabiany laserowo, co oznacza iż nie posiadają spoin,  w którym gnieżdżą się paskudne bakterie! Sprzątanie tej powierzchni jest bardzo proste, wystarczy miękka szmatka z mikrofibry i każde zabrudzenie znika w mgnieniu oka.

Laminat zaskakuje zwoją użytecznością, panele ze szkła polimerowego są również dostępne w wersji magnetycznej. Dla miłośników podróży, warto zaczepić na lodówkę magnes czy pocztówkę. Innym zaskakującym pomysłem jest dla kreatywnych osób bądź tych co zapominają, fronty mogą zastąpić sprawnie tablice, szczególnie dla młodszych rozrabiaków spodoba się ta wersja.

×Jak możemy Ci pomóc?