WIP Rumia
cart

Targi WIP

Dziękujemy wszystkim przybyłym na dzień otwarty w naszej firmie, który odbył się 11 maja 2022 roku.  Jesteśmy zaszczyceni tak liczną frekwencją.

To wy w połączeniu z piękną pogodą oraz profesjonalnym pokazem naszych partnerów sprawiliście, że była to najlepsza impreza tego roku.

Tematem przewodnim spotkania był nowy system szuflad Merivobox, który kusi swoją prostotą, niezawodnością oraz uniwersalnością. Schemat budowy szuflady jest tak skonstruowany, aby montaż odbywał się bez użycia narzędzi i sprawiał przyjemność. Szeroka gama kolorystyczna przekona do siebie każdego!

Mogli Państwo również zapoznać się z nową serią blatów kompaktowych slim10 i slim12, ultra matowych płyt Velvet oraz włoskich płyt meblowych Cleaf od Fornera.

Firma Hafele podzieliła się z nami nowym systemem oświetleń meblowych LOOX LED. Największą zaletą jest możliwość łączenia przewodów bez lutowania.

Przedstawiciele firmy Rehau zaprezentowali nam kolekcję płyt Nomel Matt oraz Crystall. Niesamowita prezentacja funkcjonalności szkieł Crystall wywołało ożywczą reakcję gości. Ta seria mówi sama za siebie. Szkło polimerowe które się nie tłucze.

Mieli Państwo również możliwość zapoznać się z pełną serią uchwytów od firmy Nomet. Nowa linia uchwytów CAMPANA. Czarny design z efektem starego złota na krawędziach to hit tego sezonu. Uchwyty nawiązują do dawnych czasów. Każda aranżacja z ich udziałem to elegancja.

System regałów IQUBE od Zobala to rozwiązanie aranżacyjne do każdego wnętrza. Wszystko to dzięki elegancji oraz możliwości pełnej konfiguracji.

Dla uczestników targów przygotowaliśmy pyszny poczęstunek, różnorodność cateringu sprawiła, iż każdy znalazł coś dla siebie 🙂

Do zobaczenia za rok! 😀

×Jak możemy Ci pomóc?