WIP Rumia
cart

Systemy podnośników – BLUM – AVENTOS HKi

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą produktów z serii AVENTOS HKi marki BLUM, które są już dostępne do zamówienia w naszym sklepie.

AVENTOS HKi marki Blum to idealna opcja dla tych, do których przemawia praktyczny minimalizm i ergonomia. Seria produktów odznacza się niebanalnym design’em, wyjątkowym stylem oraz funkcjonalnością, które przyciągną wzrok i zaimponują Twoim gościom. Dzięki starannemu dopracowaniu AVENTOS HKi zapewni Tobie komfort i wygodę w montażu.

Odpowiadając na Państwa potrzeby, w naszej ofercie znalazły się zestawy siłowników AVENTOS HKi o różnych poziomach mocy, oferowanych przez markę BLUM. W razie konieczności wykorzystania siłowników o większej mocy, proponujemy opcję skontaktowania się z nami i złożenia indywidualnego zamówienia, a konkretny produkt trafi w Państwa ręce.

Zestaw siłowników BLUM AVENTOS HKi 24K2300 moc 420-1610

Zestaw siłowników BLUM AVENTOS HKi 24K2300T moc 420-1610 TIP-ON

Zestaw siłowników BLUM AVENTOS HKi 24K2500 moc 930-2800

Zestaw siłowników BLUM AVENTOS HKi 24K2500T moc 930-2800 TIP-ON

Siłowniki dostępne na indywidualne zamówienie:

Udostępniamy także dwa rodzaje mocowań:

do frontów aluminiowych
do frontów drewnianych

 

Konstrukcję AVENTOS HKi można indywidualizować za pomocą zaślepek. Istnieje także opcja łatwego oznaczenia mebla logo w przypadku wersji z częściowo zintegrowanym siłownikiem.

Oferujemy zaślepki w kolorach:

 

białym

 

 

ciemnoszarym

 

 

szarym

 

Marka BLUM oferuje różne możliwości montażu naszych krytych podnośników do frontów górnych
– z pomocą nowej, specjalnej maszyny, prefabrykowanych formatek lub przy użyciu wzorników do samodzielnego wykonania frezowania.

Jeśli część pracy ma zostać zlecona na zewnątrz, mogą Państwo zamówić zestaw formatek z płyty MDF z centralnie wykonanymi otworami na AVENTOS HKi. Formatkę o wymiarach 600 mm x 450 mm x 19 mm trzeba następnie dociąć do indywidualnych wymiarów i odpowiednio okleić lub polakierować wedle potrzeb.

Przy zastosowaniu samodzielnej obróbki z wykorzystaniem frezarki górnowrzecionowej oprócz odpowiedniego frezu marka BLUM zaprojektowała różne szablony do frezowania.

Zapoznaj się z dostępnymi produktami w naszym sklepie!

Szablon do frezowania boków korpusu

 

Frez BLUM AVENTOS
×Jak możemy Ci pomóc?