WIP Rumia
cart

Nowości w ofercie – Stylfront

Szare fronty meblowe w kuchni

WIP Rumia x Stylfront

nowe fronty meblowe w naszej ofercie!

Nieustannie pracujemy nad rozwojem naszej firmy i staramy się zapewniać Państwu nowe opcje produktowe. Tym razem chcielibyśmy poinformować o nawiązaniu współpracy między WIP Rumia a firmą Stylfront, o której fronty meblowe wzbogaciła się nasza oferta.

Stylfront to doświadczony producent i dostawca wysokiej jakości frontów meblowych, wytwarzanych z najwyższej jakości materiałów. Oprócz tego firma Stylfront wychodzi także naprzeciw aktualnym proekologicznym trendom, oferując specjalną linię produktów pochodzących w 100% z recyklingu, która z pewnością zainteresuje osoby dbające o środowisko.

Aktualnie możecie już Państwo w prosty i wygodny sposób zamawiać fronty Stylfront za pośrednictwem WIP Rumia. Nasi doradcy pomogą w wyborze najbardziej odpowiedniego produktu oraz zajmą się formalnościami związanymi ze złożeniem zamówienia u dostawcy.

Otwarty katalog przedstawiający fronty meblowe Stylfront w towarzystwie rąk, kawy i innych egzemplarzy katalogów

Oferta Stylfront x WIP Rumia obejmuje:

  • Fronty akrylowe
  • Fronty drewniane
  • Fronty fornirowane
  • Fronty MDF lakierowane
  • Fronty MDF surowe
  • Blaty drewniane
  • Fronty ekologiczne
  • Elementy dodatkowe, m.in.: lamele, listwy, pilastry, rzeźbienia i więcej.

Z aktualnymi cennikami mogą Państwo zapoznać się w tym miejscu.

W przypadku zainteresowania ofertą produktów Stylfront zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami na miejscu lub drogą elektroniczną.

Z katalogiem mogą Państwo zapoznać się na stronie producenta lub w naszym lokalu.

Aranżacja kuchni przedstawiająca drewniane blaty i umiejscowione na nich krany oraz białe fronty meblowe.Aranżacja kuchni przedstawiająca fronty meblowe białe, drewniane oraz lamele.Widok narożnego fragmentu kuchni przedstawiający białe fronty meblowe z połyskiem i czarny blat, oświetlony żółtym światłem.Aranżacja kuchni z czarnym blatem i widokiem na drewniane fronty mebloweAranżacja kuchni wykorzystująca białe fronty meblowe w stylu retro oraz czarny blat
×Jak możemy Ci pomóc?