WIP Rumia
cart

Kuchnia w nowoczesnej odsłonie.

Porządek w kuchni to priorytet dla każdego, niestety podczas eksperymentów kulinarnych łatwo można zaburzyć tę harmonie. Poniżej znajduje się kilka pomysłów jak nowocześnie urządzić kuchnię z wykorzystaniem szklanego połysku i funkcjonalności.

Szkło polimerowe w kuchni

Nowoczesna technologia tworzy produkty, które zwiększają właściwości użytkowe i funkcjonalne produktów. Jednym z przykładów jest szło polimerowe, które jest dziesięciokrotnie solidniejsze niż szkło standardowe. Dzięki wykorzystaniu szklanych laminatów możesz zapomnieć o zielonych odcieniach towarzyszących tradycyjnym szklanym powierzchnią.

Marka REHAU-RAUVISIO stworzyła produkt, który zapewnia stylowe wykończenie kuchni bez problemów jakie oferuje szkło klasyczne, dlatego też jest to rozwiązanie idealne dla miłośników szklanej tafli. Szkło idealnie sprawdzi się w szafkach oraz w przestrzeniach nad blatem roboczym.

A może tak kolor w kuchni?

Biel to kolor dominujący w większości kuchni. Idealnie komponuje się ze szkłem polimerowym, ale nie należy stawiać na klasyczne aranżacje. Ciekawym pomysłem będzie wprowadzenie koloru do gamy kolorystycznej np. czerni w kolorze matowym, cappuccino. Powierzchnia szklanego laminatu perfekcyjnie odda głębie koloru i doda charakteru naszej kuchni.

Co warto wziąć pod uwagę przy aranżacji kuchni?

Dobrze dobrana aranżacja wnętrz może ułatwić nam codzienne funkcjonowanie. Należy stawiać na przedmioty, które są łatwe do czyszczenia i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Ciekawym rozwiązaniem jest zastosowanie laminatu szklanego, który posiada takie właściwości, a dodatkowo może posłużyć nam za tablicę, na której można robić notatki. To innowacyjne rozwiązanie, które sprawdzi się szczególnie w domach z dziećmi.

×Jak możemy Ci pomóc?