WIP Rumia
cart

Inteligentne oświetlenie LOOX5, czyli nowości od Häfele

Wszechstronny system oświetlenia meblowego Loox5.

Loox5 to najwyższy możliwy standard oświetlania mebli i wnętrza od Häfele. Zapewnia swoją niezawodnością i różnorodnością w kwestii montażu. Oświetlanie to jeden z kluczowych elementów aranżacji każdego wnętrza, także kuchni.

Stała jakość barw i moc są ważnym czynnikiem nowych technologii. Firma Häfele wyznaczyła wysoki standardy wyboru materiałów, które są nieustannie testowane i poddawane międzynarodowej certyfikacji. Häfele wybiera diody LED najwyżej klasy jakości, aby zapewnić najdłuższą trwałość i efektywność energetyczną.

Loox5 zapewnia łatwy i prosty montaż, bez użycia narzędzi. Instalacja oświetlenia to czysta przyjemność. Häfele dzięki innowacyjnym rozwiązaniom przyśpiesza ergonomię pracy.

Elastyczne projektowanie oświetlenia.

Temperatura barwowa światła w pomierzeniu może stymulować nasze samopoczucie podobnie jak pora dnia. Światło o chłodnej brawie, przypomina rześkie światło wczesnego poranka, w których pracujemy i potrzebujemy skupienia. Odwrotne działanie ma światło o ciepłej barwie, jak późne popołudnie. Wycisza i relaksuje. System Loox5 pozwala na szeroki dobór rodzajów światła, a dzięki oprawą MULTI-WHITE jesteśmy w stanie zmienić jego temperaturę. Tym samym rano możemy korzystać z jasnego, pobudzającego światła, a wieczorem relaksować się w przyciemnionej białej, ciepłej barwie. Wszystko jednym wyłącznikiem i jednym źródłem światła.

Inteligentny. Bezprzewodowy. System sterowania światłem.

Häfele Connect Mesh to nowy system do inteligentnego i bezprzewodowego sterowania światłem. Dzięki niemu można centralnie połączyć wszystkie komponenty i sterować nimi oraz aranżować efekty świetlne indywidualnie do różnych okazji. Sterowanie zapewnia liczne możliwości kontroli łącznie ze zmianą koloru w przypadku opraw RGB lub ustawieniem temperatury barwy opraw MULTI-WHITE. Dzięki Plug-and-Play można łatwo dodać elementy systemu do istniejących instalacji również w późniejszym czasie. Prosto i elegancko.

Sterowanie oprawami i indywidualne konfigurowanie oświetlenia w systemie Loox 5 to nic trudnego: wszystkie oprawy zamontowane w domu „rejestrują się” w aplikacji Häfele Connect Mesh i można je łatwo dodać do jej interfejsu. Od tego momentu oprawy można indywidualnie uaktywniać, ściemniać, zmieniać ich kolor, a także po prostu włączać i wyłączać. Różne oprawy można grupować, co umożliwia zapisanie wielu scenariuszy i uruchamianie ich jednym klikiem. Obsługa może być wykonywana w dowolny sposób, zależnie od potrzeb: w aplikacji (za pomocą smartfona lub tabletu), za pomocą pilota, przy użyciu przycisków ściennych lub za pomocą tradycyjnych przełączników mechanicznych lub sensorowych. Loox 5.

Oprawa punktowa czy liniowa? Miejscowo czy przestrzennie?

Oświetlenie liniowe najlepiej sprawdza się w przestrzeniach kuchennych, takich jak blaty robocze, cokoły, podświetlenie wysp kuchennych, szafki i szuflady (doświetlenie wnętrza).

Oświetlenie oprawami punktowymi można zastosować w tych samych sytuacjach (przy oświetleniu blatu roboczego należy odpowiednio dobrać je pod względem rozmieszczenia, kąta i mocy świecenia), ale najlepszym jego zastosowaniem jest oświetlenie dekoracyjne, np. detali w otwartych półkach.

Oprawy zarówno punktowe, jak i te w profilach, mogą być montowane na dwa sposoby: nawierzchniowo lub wpuszczone w płytę mebla, dzięki czemu możemy dopasować je do każdej przestrzeni.

Nowości w naszym asortymencie:

 • Oprawa wpuszczana/nawierzchniowa, okrągła, LED 2047

 • Taśmy LED 

 • Profil wpuszczany LED, Häfele Loox5 1101

 • Przełącznik z funkcją ściemniania Häfele Loox, dotykowy

 • Przełącznik sensorowy do drzwi Häfele Loox

 • Przełącznik sensorowy Häfele Loox, bezdotykowy

 • Zasilacze 12V lub 24V Loox5

 • Dystrybutor 6-gniazdowy Häfele Connect Mesh, z funkcją przełączania

 • Przewód przedłużający: Multi-white, RGB, Monochrome

 • 2-kanałowy interfejs Häfele Connect Mesh, z przekaźnikiem bezpotencjałowym

 • Pilot, Häfele Connect Mesh

 • Przycisk ścienny, Häfele Connect Mesh

 • Adapter, Odbiornik Loox – zasilacz Loox5

Więcej nowości od Häfele znajdziesz tutaj: https://wiprumia.pl/sklep

×Jak możemy Ci pomóc?