WIP Rumia
cart

Elektryczne wspomaganie otwierania – BLUM – SERVO-DRIVE

Fronty bez uchwytów to ważny trend w nowoczesnym designie, być może więc zechcesz je zastosować u siebie? Wkomponowanie w projekt swojego wnętrza mebli bez uchwytów umożliwi ci elektryczne wspomaganie otwierania SERVO-DRIVE marki BLUM. Zapoznaj się z ofertą SERVO-DRIVE w naszym sklepie!

Ta technologia ruchu sprawia, że otwieranie jest fascynująco proste, gdyż wystarczy lekko nacisnąć powierzchnię frontu, by fronty górne, szuflady oraz fronty urządzeń chłodzących otwierały się praktycznie samoczynnie.

W zakresie designu mogą Państwo sięgać wyżej. Z szafkami górnymi do sufitu stworzą Państwo dodatkową przestrzeń użytkową, o którą warto zadbać. Coraz mniejsze wnętrza wymuszają optymalne i kreatywne wykorzystanie przestrzeni, a zdecydowanie ułatwi to na przykład dostępne u nas elektryczne wspomaganie otwierania BLUM SERVO-DRIVE. Jeden ruch ręką – tylko tyle i aż tyle wystarczy do odkrycia zawartości szafki lub szuflady.

Proponujemy trzy opcje napędów w systemie SERVO-DRIVE:

Jednostka napędu SERVO-DRIVE

do TANDEMBOX/TANDEM

do systemu antykolizyjnego COMBOX

Jednostka napędu SERVO-DRIVE flex

do lodówek, zamrażarek i zmywarek

Jednostka napędu SERVO-DRIVE

do AVENTOS

HF / HS / HL

Propozycją marki BLUM na zamontowanie systemu elektrycznego wspomagania są uchwyty na jednostki napędu. Dzięki nim w prosty sposób znajdzie się odpowiednie miejsce, aby umieścić produkt w przestrzeni zabudowy.

Uchwyty dostępne w naszym sklepie:

Uchwyt napędu SERVO-DRIVE

dla 1 jednostki napędowej

z 80cm przewodem

Górny uchwyt napędu SERVO-DRIVE

dla 1 jednostki napędowej

Podwójny uchwyt napędu SERVO-DRIVE

dla 2 jednostek napędowych

z 80cm przewodem

Niezbędnymi elementami systemu elektrycznego wspomagania otwierania SERVO-DRIVE jest dedykowany zasilacz sieciowy oraz przeznaczone do zasilacza SERVO-DRIVE uchwyty.

Jednostka zasilająca SERVO-DRIVE

Uchwyt zasilacza SERVO-DRIVE montowany w dnie

Uchwyt zasilacza SERVO-DRIVE montowany do ściany

Jednak to nie wszystko: nasz sklep dostarczy Państwu także niezbędne okablowanie do elektrycznego wspomagania SERVO-DRIVE. Przewody zasilające oraz przewody synchronizacji wraz z pozostałymi produktami systemu znajdą Państwo w jednym miejscu.

Przewód elektryczny SERVO-DRIVE 3m

Przewód elektryczny SERVO-DRIVE 8m

Oferta naszego sklepu zawiera również profile nośne SERVO-DRIVE w kilku wariantach – pionowe i poziomy oraz przeznaczone do nich uchwyty. To i wszystkie produkty z linii SERVO-DRIVE znajdziecie Państwo poniżej:

×Jak możemy Ci pomóc?