WIP Rumia
cart

Dzień otwarty z Blum, 11 maj godz. 9.00

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na dzień otwarty naszej firmy, który odbędzie się 11 maja 2022r. w godzinach 9.00 – 15.00.  Na spotkaniu będziemy prezentować  nowe rozwiązania szuflady Merivobox od firmy Blum.

 

Centralnym elementem platformy Merivobox jest prowadnica, która ma jedną pozycję mocowania dla wszystkich rozwiązań. Na nią nakładana jest szuflada według Państwa pomysłu – niezależnie od tego, na jaki wariant zdecydują się Państwo, pozycja wiercenia frontu i mocowane frontu są zawsze takie same. Prawdziwa platforma redukująca złożoność i dająca równocześnie dużą różnorodność.

Dodatkowo chcielibyśmy zaprezentować Państwu nowość w naszej ofercie, jakim jest oświetlenie meblowe LOOX LED firmy Haffele. System ten to wygoda, piękno i prostota instalacji. Oparte na łatwych w montażu modułach, dodają klimatu w kuchni, doświetlają blaty i pozwalają lepiej dostrzec to, co kryją kuchenne szafki i szuflady.

Chcielibyśmy zaprezentować Państwu przy okazji nowości naszych partnerów: Zobal, Forner, Nomet oraz Rehau.

Zobal to firma działająca na rynku 1995 roku. Działalność firmy obejmuje trzy obszary aktywności:

  • produkuje wysokiej jakości akcesoriów do mebli z aluminium,
  • produkuje uchwyty wpuszczane w wielu kształtach i kolorach,
  • zajmuje się obróbką powierzchni aluminium, czyli anodowanie w kolorze naturalnym oraz barwienie, a także nadawanie struktury poprzez m.in. szczotkowanie.

Forner jest firmą działającą na rynku od 2007 r. specjalizującą się w sprzedaży płyt meblowych na wysoki połysk i płyt meblowych na głęboki mat.

Nomet to polska firma, która swoje początki ma w latach osiemdziesiątych ubiegłego wieku.  Firma produkuje akcesoria meblowe, między innymi uchwyty, kosze cargo, wyposażenie garderoby.

Firma Rehau rozszerza swoją ofertę o płyty noble matt. Jedwabiście gładka powierzchnia płyt, odporna na ślady palców i zarysowania, sprawia iż jest to najmodniejsze rozwiązanie w aranżacji wnętrz.

Z niecierpliwością czekamy na spotkanie z Państwem! 

 

×Jak możemy Ci pomóc?