WIP Rumia
cart

Prezentacja Blum i Egger – niepowtarzalne wydarzenie z Waszym udziałem

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim, którzy wzięli udział w naszym niezwykłym spotkaniu, poświęconym prezentacji nowości od Blum oraz najnowszej kolekcji od Egger. Wasza obecność sprawiła, że to wydarzenie było wyjątkowe i pełne inspiracji.

 

Firma Blum zaprezentowała swoje najnowsze produkty, które wprowadzają innowacje i nowości na rynku. Oferta firmy Blum jest teraz jeszcze bardziej zróżnicowana, spełniając różnorodne potrzeby klientów.

 

Spotkanie było także okazją do przedstawienia najnowszej kolekcji materiałów dekoracyjnych firmy EGGER. Kolekcja EGGER 24+ wyróżnia się nie tylko wysoką jakością, ale także nowatorskim podejściem do wzornictwa i trwałych rozwiązań. Nowe materiały oferują szeroki wybór, dostosowany do różnorodnych stylów i preferencji klientów.

 

Po przerwie kawowej,  przedstawiciele firmy EGGER kontynuowali prezentację swojej kolekcji , skupiając się na szczegółach technicznych, zastosowaniach praktycznych oraz możliwościach projektowych. Uczestnicy mieli okazję bliżej poznać produkty i uzyskać odpowiedzi na pytania dotyczące ich zastosowań w różnych projektach.

 

Spotkanie było pełne inspirujących informacji i nowości, pozostawiając uczestnikom wiele do przemyślenia i zastosowania w ich codziennej pracy.

Cieszymy się, że mieliśmy okazję podzielić się z Wami innowacjami, które wprowadzają nowe standardy w branży.

×Jak możemy Ci pomóc?